Casa Completa Em Condominio, Piscina Termica, Sauna E Lazer
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Σπα & Ευεξία Σπα lounge | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Completa Em Condominio, Piscina Termica, Sauna E Lazer Búzios με 4 υπνοδωμάτια παρέχει σάουνα και μπορεί να φιλοξενήσει 8 άτομα.
Επίσης, προσφέρεται θέα στον κήπο. Οι παροχές μπανίου στο κατάλυμα περιλαμβάνουν επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, υπάρχουν ανέσεις, όπως μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, μαγειρικά σκεύη, γυάλινα σκεύη. Restaurante Mero που προσφέρει πιάτα σύγχρονης κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν εύκολα στο αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος, το οποίο απέχει 15 λεπτά οδικώς από τη βίλα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Παραλία Amores4,7 χλμ.
- Παραλία Χελώνας3,7 χλμ.
- Μαρίνα Buzios2,5 χλμ.
- Gerobá Lagoon3,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος3,6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σπα lounge
- Σάουνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- CD player
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Casa Completa Em Condominio, Piscina Termica, Sauna E Lazer;
Η Casa Completa Em Condominio, Piscina Termica, Sauna E Lazer απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Casa Completa Em Condominio, Piscina Termica, Sauna E Lazer;
Η Casa Completa Em Condominio, Piscina Termica, Sauna E Lazer δέχεται μόνο American Express, Visa και Maestro. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Completa Em Condominio, Piscina Termica, Sauna E Lazer;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Completa Em Condominio, Piscina Termica, Sauna E Lazer.